Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca kradzieży telewizora, butli gazowej i smalcu - zatrzymany

Data publikacji 01.02.2016

Policjanci grajewskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w miniony piątek włamał się do jednego z mieszkań w Szczuczynie. Łupem złodzieja padł telewizor, butla gazowa oraz 5–litrowe wiadro smalcu. 54-letni mieszkaniec Szczuczyna już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz jego niezgodnym z prawem postępowaniem zajmie się sąd.

W miniony piątek dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony przez mieszkankę Szczuczyna, że w jej mieszkaniu miało miejsce włamanie. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że skradziono 42–calowy telewizor, butlę gazową oraz 5 litrów smalcu. Kobieta oszacowała straty na kwotę 2 000 zł. Natychmiast grajewscy policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Mundurowi wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek ze sprawą. W mieszkaniu podejrzewanego o kradzież - funkcjonariusze odnaleźli skradzione przedmioty. Złodziej trafił do policyjnego aresztu i już usłyszał zarzut przestępstwa. Okazało się, że jest to znany policjantom 54-letni mieszkaniec Szczuczyna. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. 

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony