Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Suwalscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała

Data publikacji 04.02.2016

Suwalscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o narażenie na utratę życia 48-latka. Podczas zdarzenia sprawca swoją ofiarę brutalnie pobił młotkiem. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W niedzielę wieczorem (31 stycznia) dyżurny suwalskiej Policji został powiadomiony, że do szpitala dowieziono mężczyznę z poważnymi obrażeniami głowy, który najprawdopodobniej został przez kogoś brutalnie pobity. Policjanci natychmiast stawili się w szpitalu. Tam wstępnie ustalili, że karetkę wezwała kobieta, która przejeżdżając przez centrum Suwałk zauważyła przy ul. 1-go Maja mężczyznę, leżącego na chodniku. Natychmiast też zatrzymała się i wezwała pogotowie.

Policjanci poinformowani o całej sytuacji rozpoczęli poszukiwania sprawców tego pobicia. Mundurowi sprawdzili okoliczne "meliny" i już po niespełna dwóch godzinach od zawiadomienia zatrzymali na terenie miasta 36-latka podejrzewanego o to zdarzenie. We wtorek mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, a wczoraj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło – oficer prasowy KMP w Suwałkach

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony