Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niecodzienna kradzież

Data publikacji 10.02.2016

Białostoccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży misy ustępowej z jednej z hurtowni. Mężczyzna już usłyszał zarzut kradzieży. Teraz za swój czyn 67-latek odpowie przed sądem.

Wczoraj po południu, dyżurny białostockiej „czwórki” został powiadomiony przez kierownika jednej z białostockich hurtowni wyrobów sanitarnych o sklepowej kradzieży. Jak się okazało starszy pan, klient sklepu wykorzystał fakt tłoku w lokalu handlowym oraz to, że jego pracownicy byli zajęci i udając odbiór towaru oraz dokonanie płatności w kasie wziął sobie misę ustępową o wartości prawie 1800 złotych, po czym wyszedł przez boczne drzwi. Mężczyzna zapakował wybrany przez siebie towar do samochodu i odjechał. Personel hurtowni zauważył brak tego asortymentu po około 2 godzinach. Na monitoringu widać starszego mężczyznę dokonującego kradzieży. Odczytano także tablice rejestracyjne jego samochodu. Mundurowi ustalili adres starszego pana, który został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 67-latek policjantom tłumaczył, że zabrana przez niego misa ustępowa po prostu bardzo mu się spodobała. Skradziony towar odzyskano, a mężczyzna za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony