Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony - odnaleziony

Data publikacji 19.02.2016

Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjanci z Łap odnaleźli zaginionego 62-latka, który po kłótni z żoną i zażyciu kilkudziesięciu tabletek wyszedł z domu. Mężczyzna, którego mundurowi znaleźli w lesie, od razu trafił do szpitala.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Łapach w lesie w rejonie Niewodnicy Kościelnej odnaleźli zaginionego 62-latka. Jego zaginięcie tego samego dnia zgłosiła żona. Z jej relacji wynikało, że mąż po ich kłótni, dotyczącej uzależnienia mężczyzny od środków farmakologicznych, wyszedł wieczorem z domu. Dodatkowo okazało się, że 62-latek zażył wcześniej około 40 tabletek oraz że cierpi na depresję, w związku z którą wcześniej się leczył. Policjanci natychmiast ustalili rysopis zaginionego i rozpoczęli jego poszukiwania. W wyniku sprawnych działań już po godzinie 22.00 mundurowi odnaleźli mężczyznę w lesie w rejonie Niewodnicy Kościelnej. Dzięki intensywnej pracy funkcjonariuszy mężczyzna szybko trafił do szpitala.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony