Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KONDOLENCJE W ZWIĄZKU Z TRAGICZNĄ ŚMIERCIĄ POLICJANTA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W HAJNÓWCE

Data publikacji 28.02.2016

27 lutego br. w tragicznym wypadku drogowym zginął hajnowski policjant – podkom. Michał Kazimiruk, a drugi z funkcjonariuszy w stanie ciężkim trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 685. Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Hajnówce.

Wczoraj, tuż po godzinie 21 na drodze wojewódzkiej nr 685 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem dwóch policjantów. Mundurowi byli po służbie i jechali prywatnym renault laguna. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że auto, na odcinku Pasieczniki Duże – Jagodniki, w pewnym momencie na łuku drogi zjechało na prawe pobocze i dachowało. Niestety, w wyniku zdarzenia pomimo podjętej na miejscu reanimacji zmarł 39-letni podkom. Michał Kazimiruk. Drugi z podróżujących samochodem, 30-letni st. sierż. Mariusz Stepaniuk również funkcjonariusz hajnowskiej jednostki, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Jak doszło do tego tragicznego wypadku oraz jakie były jego dokładne okoliczności, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Hajnówce ustalają teraz hajnowscy policjanci.

Podkom. Michał Kazimiruk - w służbie był od 2000 roku, ostatnio na stanowisku specjalisty Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce.

W związku z tym tragicznym zdarzeniem Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku wraz z kadrą kierowniczą, funkcjonariuszami i pracownikami jednostek Policji województwa podlaskiego składa Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom tragicznie zmarłego najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl