Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzymiesięczny areszt dla 24-latka

Data publikacji 04.03.2016

Zambrowscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który podejrzany jest o szereg przestępstw, m.in. kradzież z włamaniem, kradzież pojazdu i laptopa oraz posiadanie narkotyków. Łączne straty to ponad 30 tysięcy złotych. Wczoraj sąd zastosował wobec 24-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

W miniony poniedziałek policjanci z Zambrowa zatrzymali młodego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzieże, włamanie i posiadanie środków odurzających. Do zdarzeń tych dochodziło pod koniec lutego. Wtedy to sprawca włamał się do jednego z domów w Zambrowie i zabrał serwis obiadowy i telewizor o łącznej wartości 900 złotych. Następnie kilka dni później dostał się do zamkniętego garażu, z którego ukradł warty blisko 25 tysięcy złotych samochód, a wyjeżdżając nim uszkodził bramę. Do kolejnego zdarzenia doszło w hotelowej restauracji, skąd sprawca, wykorzystując nieuwagę obsługi, zabrał laptopa o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Łączne starty to ponad 30 tysięcy złotych. Ponadto 24-latek odpowie także za posiadanie narkotyków – marihuany i amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i wczoraj po południu decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

źródło – oficer prasowy KPP w Zambrowie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony