Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziej w rękach białostockich policjantów

Data publikacji 09.03.2016

Białostoccy policjanci zatrzymali sprawcę szeregu włamań do automatów myjek samochodowych. Złodziej ukradł w sumie ponad 33 tysiące złotych. Uszkodzenia wynikłe w związku z włamaniami pokrzywdzeni oszacowali na kolejne 90 tysięcy. 23-latek usłyszał łącznie 9 zarzutów, za które teraz odpowie przed sądem.

Wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu białostockiej komendy miejskiej Policji zatrzymali mężczyznę, który wspólnie  z kolegą, pod koniec ubiegłego roku dokonał szeregu włamań do automatów myjni samochodowych na terenie białostockiego powiatu. Zatrzymanie to było wynikiem skrupulatnej pracy mundurowych. Sprawcy działali w następujący sposób - najpierw wyłamywali zamki do pomieszczeń lub urządzeń, w których znajdowały się kasetki z pieniędzmi, a następnie kradli kasetki wypełnione gotówką. Łupem złodziei padło w sumie ponad 33 tysiące złotych, z kolei uszkodzenia spowodowane włamaniami pokrzywdzeni oszacowali na kolejne 90 tysięcy. 23-latek już usłyszał łącznie 9 zarzutów. Teraz odpowie za nie przed sądem.  Zatrzymanie zaś drugiego ze sprawców jest tylko kwestią czasu.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony