Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

5-latka pod opieką pijanych rodziców

Data publikacji 10.03.2016

Prawie 4 promile alkoholu w organizmie miała 42-letnia kobieta, która opiekowała się 5-letnią córką. Ojciec dziecka, który zaalarmował policjantów o niewłaściwym zachowaniu matki miał w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu.

Wczoraj. około godz. 20.00, dyżurny hajnowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że pijana matka opiekuje się małoletnim dzieckiem. Policjanci, którzy natychmiast przyjechali pod wskazany adres, zastali na miejscu pijanych rodziców oraz ich 5-letnią córeczkę. Badanie alkomatem wykazało prawie 4 promile alkoholu w organizmie matki, ojciec z kolei miał 2 promile. W domu były porozrzucane ubrania i zabawki. Dziewczynka powiedziała funkcjonariuszom, że nic nie jadła przez cały dzień. Jak się okazało, w mieszkaniu nie było lodówki, a żywność przechowywana była w pokoju. 5-latka decyzją pracownika socjalnego została przekazana pod opiekę bliskiej osoby. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zebrane w tej sprawie materiały zostaną przekazane do sądu.

źródło – oficer prasowy KPP w Hajnówce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony