Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny pies doprowadził do zaginionego 81-latka

Data publikacji 11.03.2016

Kolneńscy policjanci przy użyciu psa tropiącego odnaleźli starszego mężczyznę, który noc spędził poza domem. 81-latek był zziębnięty i zmęczony. Nie potrafił powiedzieć dlaczego wyszedł z domu. Na szczęście nic złego mu się nie stało. Mundurowi seniora przekazali pod opiekę medyków.

Dzisiaj, około godz. 9.40 dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że wczoraj około godz. 22.00 wyszedł z domu 81-leni mieszkaniec miejscowości Cieloszki (gm.Turośl) i do tej pory nie wrócił do domu. Z policyjnych ustaleń w tej sprawie wynikało, że starszy pan poszedł w stronę Nowej Rudy. Nikt z domowników nie zauważył jego wyjścia, a fakt, że 81-latka nie ma ujawnili dopiero dzisiejszego ranka. Na początku rodzina poszukiwała zaginionego na własną rękę, ale gdy poszukiwania nie przynosiły rezultatu postanowiła powiadomić kolneńską Policję.

Rozpoczęły się intensywne poszukiwania do których zaangażowano wszystkich funkcjonariuszy będących w służbie oraz użyto psa tropiącego kolneńskiej jednostki Policji. Policyjny pies szybko podjął trop i przez 3 km prowadził swego przewodnika do miejsca, gdzie odnaleziono 81-latka. Mężczyzna był zziębnięty i siedział niedaleko zabudowań gospodarczych w pobliżu miejscowości Nowa Ruda. Policjantom nie potrafił powiedzieć dlaczego wczoraj wyszedł z domu. Starszy pan tarfił pod opiekę służb medycznych.

źródło – oficer prasowy KPP w Kolnie

 

Powrót na górę strony