Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za kradzież z włamaniem

Data publikacji 01.04.2016

Policjanci z I białostockiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do automatu do gier. Łupem sprawców padło ponad 9 tysięcy złotych, które mundurowi odzyskali. 20 i 25-latek usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Teraz za kradzież z włamaniem odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj mundurowi z Komisariatu Policji I w Białymstoku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do automatu do gier w jednym z lokali w centrum miasta. Do zdarzenia doszło ponad tydzień temu. Wtedy to, około godziny 6.00 rano do lokalu, w którym ustawione były automaty do gier, weszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich zasłonił kamerę monitoringu, uniemożliwiając także włączenie pracownikowi alarmu. W tym czasie drugi wyłamał obudowę automatu. Następnie sprawcy zabrali ze znajdującej się w urządzeniu kasetki ponad 9 tysięcy złotych i uciekli z łupem. Intensywnie pracujący nad tą sprawą policjanci szybko ustalili i zatrzymali podejrzewanych o to przestępstwo 20 i 25-latka. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Teraz za kradzież w włamaniem odpowiedzą przed sądem.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony