29-latek odpowie za rozbój - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

29-latek odpowie za rozbój

Data publikacji 07.04.2016

Białostoccy kryminalni zatrzymali 29-latka podejrzewanego o rozbój. Sprawca grożąc nożem ekspedientce w sklepie ukradł 40 złotych i uciekł. Podejrzany usłyszał już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego się przyznał. Teraz zajmie się nim sąd.

Wczoraj rano policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój w Czarnej Białostockiej. Do zdarzenia doszło pod koniec lutego w jednym ze sklepów. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca wszedł do lokalu i od razu skierował się w stronę ekspedientki. Następnie wyjął nóż, którym zaczął jej grozić żądając wydania pieniędzy z kasy. Gdy wystraszona kobieta ją otworzyła napastnik zabrał z niej 40 złotych i uciekł. Intensywna i wnikliwa  praca funkcjonariuszy pracujących nad tą sprawą pozwoliła na ustalenie podejrzewanego o to 29-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara od 3 do nawet 12 lat pozbawienia wolności.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl