Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Data publikacji 18.04.2016

Zatrzymany przez siemiatyckiego policjanta, w czasie wolnym od służby nietrzeźwy kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W takim stanie mężczyzna wsiadł za kierownicę bmw. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Wczoraj, przed godziną 22.00 jeden z siemiatyckich policjantów jadąc do pracy, w okolicy miejscowości Moszczona Pańska zauważył bmw jadące „wężykiem”. Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego siemiatyckiej jednostki natychmiast o swoich spostrzeżeniach powiadomił dyżurnego komendy.  Mundurowy utrzymując stały kontakt z dyżurnym jechał za podejrzanie zachowującym się autem do momentu aż te, skręciło do miejscowości Grabarka. Tam już na kierowcę oczekiwał patrol ruchu drogowego. Okazało się, że 41-latek siedzący za kierownicą miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzięki czujności i zaangażowaniu policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach kolejny nieodpowiedzialny kierowca został wyeliminowany z ruchu. Teraz nieodpowiedzialnym postępowaniem mężczyzny zajmie się sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Siemiatyczach

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony