Młot - w zainteresowaniu - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Młot - w zainteresowaniu

Data publikacji 06.05.2016

Policjanci z komisariatu drugiego zatrzymali mężczyznę, który przywłaszczył pozostawiony na myjni samochodowej młot dłutujący. Sprawca jakby nigdy nic wziął przedmiot, schował go do bagażnika swojego auta i odjechał. Już usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Mundurowi z Komisariatu Policji II w Białymstoku zatrzymali mężczyznę, który dwa tygodnie wcześniej przywłaszczył na jednej z myjni samochodowych młot dłutujący o wartości ponad 1500 zł. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sprawca wykorzystał nieuwagę pracownika oraz fakt, że przedmiot pozostawiony był bez żadnego nadzoru - wziął młot i schował do swojego bagażnika, tak jakby był jego własnością, po czym odjechał. Mimo tego mundurowi pracujący nad sprawą ustali kim jest nieuczciwy klient myjni. 33-latek był zdziwiony wizytą funkcjonariuszy, której kompletnie się nie spodziewał. Policjanci odnaleźli także przywłaszczony przedmiot, który teraz wróci do prawowitego właściciela. Mężczyzna już usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl