Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uprawa konopi zlikwidowana - 26-latek zatrzymany

Data publikacji 02.06.2016

Białostoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zlikwidowali kolejną już nielegalną uprawę konopi. Mundurowi zabezpieczyli również namiot i sprzęt służący do hodowli tych roślin, 16 roślin konopi oraz blisko 130 gramów marihuany. 26-letni właściciel plantacji noc spędził w policyjnym areszcie i dziś usłyszy zarzuty. Dalej sprawą zajmie się sąd.

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zlikwidowali kolejną już nielegalną uprawę konopi. Funkcjonariusze zatrzymali również mężczyznę, który zajmował się tą hodowlą. 26-latek wpadł dzięki intensywnej pracy mundurowych, którzy ustalili kto i gdzie się takim procederem zajmuje. Policjanci w mieszkaniu zajmowanym przez podejrzewanego znaleźli namiot ze sprzętem służącym do uprawy narkotyku. Wewnątrz znajdowało się w sumie 16 roślin konopi innych niż włókniste. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli także blisko 130 gramów marihuany. 26-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło – oficer prasowy KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony