Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bielscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie

Data publikacji 22.07.2016

Sprawcy napadli i dotkliwie pobili napotkanego 33-latka. Podejrzewani o to 22 i 24-latek szybko przekonali się o konsekwencjach z tego wynikających. Zostali zatrzymani przez bielskich policjantów i teraz sprawą zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło w minioną środę po godzinie 22.00 na ulicy Kazimierzowskiej w Bielsku Podlaskim. Wówczas dyżurny bielskiej Policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi zastali leżącego na ziemi pokrzywdzonego oraz świadka zdarzenia. Funkcjonariusze ustalili, że idący ulicą 33-latek został nagle zaatakowany przez dwóch nieznanych mężczyzn. Napastnicy bili go pięściami i kopali po całym ciele. Następnie uciekli. Policjanci szybko ustalili kierunek, w którym oddalili się sprawcy i natychmiast ruszyli za nimi w pościg. Chwilę później podejrzewani o to pobicie 22 i 24-latek zostali zatrzymani. Okazało się, że obaj byli pijani. Badania alkomatem wykazały u nich blisko 2 i prawie 2,2 promila alkoholu w organizmach. Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i wczoraj usłyszeli zarzuty pobicia, do których się przyznali. Teraz podejrzani za swoje zachowanie odpowiadać będą przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony