Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Białostoccy policjanci zatrzymali „nożownika”

Data publikacji 29.07.2016

Białostoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaatakował nożem 61-latka. Poszkodowany z raną ciętą szyi trafił do szpitala. Dziś o dalszym losie 33-letniego „nożownika” zadecyduje sąd.

Wczoraj około 02.00 w nocy dyżurny Komisariatu II Policji w Białymstoku otrzymał zgłoszenie, że przy jednym ze sklepów na osiedlu Bojary doszło do bójki z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Po przybyciu ustalili, że 33-letni mężczyzna podszedł do grupy trzech osób stojących pod sklepem. Po chwili rozmowy pomiędzy nim a jednym z mężczyzn, wywiązała się sprzeczka, a następnie szarpanina. Wtedy to agresor wyjął z kieszeni nóż budowlany, ranił 61-latka i uciekł. Ofiara z raną ciętą szyi trafiła do szpitala. Policjanci wykonujący czynności ustalili także rysopis napastnika i ruszyli na poszukiwania. Na ulicy Pałacowej zauważyli idącego mężczyznę, który wyglądem odpowiadał opisowi „nożownika”. Natychmiast go zatrzymali. 33-latek znalazł się w policyjnym areszcie. Jak się okazało mężczyzna ma bogatą przeszłość kryminalną i był już karany za różne przestępstwa. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. 

 

źródło – KMP Białystok

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony