Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

27-latek usłyszał 9 zarzutów

Data publikacji 29.07.2016

Policjanci z Białegostoku w wyniku intensywnej pracy ustalili i zatrzymali 27-latka podejrzewanego o usiłowanie i pięć kradzieży z zaparkowanych samochodów oraz trzy krótkotrwałe użycia pojazdów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

W wyniki żmudnych i intensywnych działań policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w miniony poniedziałek zatrzymali 27-latka podejrzewanego o kilka kradzieży z zaparkowanych na parkingach samochodów oraz kilka krótkotrwałych użyć pojazdów. Młody mężczyzna usłyszał już w sumie 9 zarzutów. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że najprawdopodobniej dopuścił się on trzech krótkotrwałych użyć samochodów, które po krótkich przejażdżkach porzucał nieuszkodzone w Białymstoku, Bielsku Podlaskim i Hajnówce. Ponadto jest on podejrzany o pięć kradzieży z zaparkowanych w Białymstoku pojazdów, m.in. dokumentów i pieniędzy. Z dotychczasowych informacji funkcjonariuszy wynika, że próbował on też dokonać kradzieży z włamaniem do auta na ulicy Zagórnej w Białymstoku. Jednak nic wtedy nie zginęło, gdyż w samochodzie nie było nic cennego. Teraz postępowaniem 27-letniego mieszkańca Hajnówki zajmie się sąd.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony