Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przedsiębiorczy 25-latek

Data publikacji 29.07.2016

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali obywatela Estonii, który posługując się nie swoim paszportem wynajął pokój w dwóch hotelach i opuścił je nie uiszczając opłaty za noclegi. 25-latek dziś usłyszy 4 zarzuty, między innymi oszustwa i podrobienia podpisu. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj, policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali obywatela Estonii, który posługując się paszportem obywatela Niemiec zameldował się na jego dane w dwóch białostockich hotelach. W pierwszym z nich mieszkał od poniedziałku do środy. Opuścił hotel nie uiszczając opłaty za noclegi w wysokości blisko 900 złotych. Następnie posługując się tym samym paszportem zameldował się w kolejnym hotelu na dwie doby. Policjanci od razu, gdy tylko otrzymali informacje o zdarzeniach przystąpili do działania. Szybko wyszło na jaw, w którym hotelu mężczyzna najprawdopodobniej przebywa. Przypuszczenia okazały się trafne. 25-latek został zatrzymany. Okazało się, że posługiwał się paszportem 16-letniego obywatela Niemiec. Mundurowym tłumaczył, że dokument znalazł, a swój zgubił. Dziś usłyszy 4 zarzuty, między innymi oszustwa i podrobienia podpisu. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony