Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grajewscy policjanci odzyskali skradzione elektronarzędzia

Data publikacji 29.07.2016

Wczoraj grajewscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież elektronarzędzi i produktów medycznych. W ręce funkcjonariuszy wpadła także konkubina mężczyzny, która najprawdopodobniej sprzedawała przynoszone do domu przedmioty z przestępstwa. Część skradzionego sprzętu została już odzyskana. Teraz zatrzymani za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj, w godzinach porannych grajewscy śledczy, w wyniku przeszukania pomieszczeń piwnicznych i mieszkalnych na terenie Grajewa, ujawnili młotowiertarkę i laser pochodzące z przestępstwa. Dalsza praca policjantów pozwoliła powiązać to zdarzenie z wieloma innymi przestępstwami zaistniałymi na terenie miasta, co doprowadziło do zatrzymania 23-letniego mieszkańca Grajewa. Mężczyzna przyznał, że kradł, a następnie przynosił do domu skradzione rzeczy, z kolei ich sprzedażą zajmowała się jego 22–letnia konkubina. W większości przypadków mężczyzna działał w nocy, zabierając sprzęt z otwartych samochodów stojących na parkingach. Przyznał się też do włamania do budynku w jednej z grajewskich przychodni, skąd ukradł komputer wraz z oprogramowaniem oraz produkty spożywcze i medyczne. Do kradzieży dochodziło od kwietnia do czerwca 2016 roku. Część skradzionego sprzętu została już odzyskana. Mężczyźnie i kobiecie zostały przedstawione zarzuty a za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony