Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

22-latka nielegalnie oferująca do sprzedania przedmioty z zastrzeżonymi znakami towarowymi

Data publikacji 01.08.2016

W miniony piątek białostoccy policjanci zatrzymali młodą kobietę, która oferowała nielegalnie do sprzedania odzież i przedmioty użytku codziennego z zastrzeżonymi znakami towarowymi. 22-latka już usłyszała zarzuty i za swoje czyny odpowie przed sądem.

W miniony piątek mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali kobietę oferującą do sprzedaży na jednym z portali internetowych odzież i przedmioty użytku codziennego z zastrzeżonymi znakami towarowymi. W jej mieszkaniu policjanci zabezpieczyli: 4 zegarki, 6 par okularów, 2 portfele, 4 szale damskie oraz 16 sztuk bielizny damskiej. Wszystkie przedmioty miały logo bardzo znanych marek, które są zastrzeżone. Łączna wartość strat poniesionych przez producentów wyniosła ponad 13 tysięcy złotych. 22-latka usłyszała już zarzuty i złożyła wyjaśnienia. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

 

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony