Leśna uprawa konopi zlikwidowana - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Leśna uprawa konopi zlikwidowana

Data publikacji 12.09.2016

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Łomży odnaleźli nielegalną uprawę konopi. Zabezpieczono 17 krzaków tych roślin o wysokości od około 0,5 do ponad 2 metrów. Dodatkowo w mieszkaniu podejrzanych o nielegalny proceder braci, znajdowało się jeszcze około 2,5 grama gotowego już suszu marihuany. Niezgodnym z prawem postępowaniem młodych mężczyzn zajmie się teraz sąd.

Nielegalna uprawa konopi, którą odnaleźli łomżyńscy policjanci znajdowała się na terenie kompleksu leśnego w gminie Śniadowo. Jak wynikało z intensywnie prowadzonych ustaleń funkcjonariuszy, sadzonki mogły należeć do 17 i 21 - latka  – mieszkańców znajdującej się nieopodal miejscowości. W piątek policjanci zatrzymali obu mężczyzn. Dodatkowo w ich mieszkaniu odnaleziono jeszcze około 2,5 grama gotowego suszu marihuany. Nielegalne rośliny zabezpieczono, a mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawy konopi oraz posiadania środków odurzających. Sprawa znajdzie teraz swój finał w sądzie. W przypadku młodszego z nich – trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl