Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łódź w zainteresowaniu…

Data publikacji 23.09.2016

Mundurowi z Łap zatrzymali sprawcę kradzieży łodzi motorowej oraz lawety. Odzyskali również całość skradzionego mienia. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Łapach zatrzymali sprawcę kradzieży łodzi motorowej oraz lawety, na której była usadowiona o łącznej wartości blisko 60 tys. zł. Zatrzymanie to było wynikiem intensywnej pracy łapskich kryminalnych. Do zdarzenia doszło na początku września tego roku w Ignatkach. Z ustaleń policjantów w tej sprawie wynikało, że 39-latek wczesnym rankiem podjechał na parking jednej z firm, podpiął pod samochód lawetę, na której znajdowała się motorówka i odjechał. Mimo ucieczki mundurowi z Łap ustalili, kto najprawdopodobniej stoi za tą kradzieżą oraz gdzie jest  przechowany łup. Okazało się, że „trefną” łódź 39-latek zaparkował u swojego kolegi, w jednej z miejscowości w powiecie Pruszcz Gdański. Mundurowi odzyskali całość skradzionego mienia. Laweta i motorówka wróci do swojego prawowitego właściciela, a 39-latek za kradzież odpowie teraz przed sądem.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony