Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany przez białostockich policjantów 27-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 13.11.2016

Kryminalni z II i IV białostockiego komisariatu Policji zatrzymali 27-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości środków odurzających, substancji psychotropowych oraz 75 sztuk amunicji myśliwskiej i 25 sztuk pierścionków. Mężczyźnie grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Kryminalni z Komisariatu Policji II i IV w Białymstoku, w wyniku intensywnej pracy ustalili, że w jednym z mieszkań na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku, 27-letni mężczyzna posiada znaczne ilości środków odurzających i substancji psychoaktywnych. Podejrzenia mundurowych okazały się uzasadnione. W przeszukanym mieszkaniu mężczyzny policjanci odnaleźli i zabezpieczyli szereg substancji. Wstępne badania wskazały, że było to: 150 gramów suszu roślinnego - marihuany, blisko 13 gramów amfetaminy, około 180- gramów zbrylonego mefedronu i blisko 2500 tabletek extasy o wadze przeszło 900 gramów. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli 75 sztuk amunicji myśliwskiej, 25 pierścionków oraz gotówikę. Zatrzymany 27-latek trafił do policyjnego aresztu, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony