Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Choinka w kolorze niebieskim, miniaturki radiowozów i oczywiście profilaktyka – to propozycja białostockich policjantów na ‘Mikołajki”

Data publikacji 05.12.2016

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wraz z dzielnicowymi z Komisariatu I Policji w Białymstoku zorganizowali działania pod nazwą „Odblaskowa Choinka” w Przedszkolu Samorządowym nr 2 przy ulicy Mazowieckiej w Białymstoku.

W piątek funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wraz z dzielnicowymi z Komisariatu I Policji w Białymstoku w Przedszkolu Samorządowym nr 2 przy ulicy Mazowieckiej przeprowadzili działania pod nazwą „Odblaskowa Choinka”. W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami policjanci przynieśli dzieciom żywą choinkę, którą razem z nimi przystroili. Drzewko ubrano w ozdoby, które dzieci własnoręcznie przygotowały i były one koloru niebieskiego. Z milusińskimi przeprowadzono pogadankę dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drodze i obowiązku noszenia elementów odblaskowych, które zwiększają bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Radości dzieci nie było końca zwłaszcza, że „Niebieski Mikołaj”, w którego rolę wcielił się dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Białymstoku przyniósł maluchom upominki w postaci maleńkich radiowozów.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony