Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani nietrzeźwi rodzice, którzy opiekowali się półtorarocznym dzieckiem

Data publikacji 20.12.2016

Białostoccy policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców, którzy opiekowali się półtorarocznym dzieckiem. Dodatkowo ojciec dziecka był poszukiwany do odbycia kary. W związku z tym, że dziecko było zaniedbane, zostało przewiezione do szpitala. Teraz losem nieodpowiedzialnych rodziców zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku dziś po północy otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w bloku na osiedlu Nowe Miasto. Gdy policjanci z Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przyjechali pod wskazany adres, usłyszeli z jednego z mieszkań głośną muzykę oraz odgłosy małego dziecka. Mężczyzna znajdujący się w mieszkaniu nie chciał otworzyć drzwi. Dopiero, kiedy na miejsce przybyli strażacy mający je wyważyć, zdecydował się wpuścić mundurowych. W mieszkaniu policjanci zastali 4 dorosłe osoby będące pod wyraźnym wpływem alkoholu oraz półtoraroczne dziecko. W domu był bałagan i było brudno. Natychmiast wezwano karetkę pogotowia. W związku z tym, że lekarz, który przybył na miejsce stwierdził, że dziecko jest zaniedbane, zostało ono przewiezione do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość obecnych osób. Okazało się, że 26-letnia matka dziecka miała niemal 2 promile alkoholu zaś jej 32-letni konkubent i ojciec dziecka niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo policjanci ustalili, że jest on poszukiwany do odbycia kary. W mieszkaniu obecni byli także sąsiedzi, którzy także byli nietrzeźwi. Policjanci zatrzymali poszukiwanego 32-latka, natomiast 26-letnia matka dziecka noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Teraz losem nieodpowiedzialnych rodziców zajmie się sąd.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony