Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował gości weselnych - teraz odpowie przed sądem

Data publikacji 14.02.2017

Policjanci z Komisariat Policji IV w Białymstoku zatrzymali 28-latka, podejrzanego o uszkodzenie ciała dwójki gości przyjęcia weselnego. Do zdarzenie doszło w jednym z lokali na terenie miasta. Mężczyzna przyznał się do zarzutów i za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w Białymstoku w minioną sobotę wieczorem, kiedy to podczas przyjęcia weselnego do bawiących się 23-latki i jej 26-letniego partnera podszedł jeden z gości. Jak zeznali pokrzywdzeni nieznany im wcześniej 28-latek bez żadnego powodu uderzył pięścią w twarz kobietę, po czym zaatakował mężczyznę i zaczął się z nim szarpać. W wyniku uderzenia okazało się, że  kobieta ma złamany nos, z kolei jej partnerowi nic poważnego się nie stało. Policjanci Komisariatu Policji IV w Białymstoku szybko ustalili dane podejrzanego, którego już następnego dnia zatrzymali i przedstawili zarzuty. Agresywny „weselny gość” do wszystkiego się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony