Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

27-latek w rękach białostockich policjantów

Data publikacji 20.02.2017

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Białegostoku. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem do zakładu mechanicznego. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W wyniku intensywnej pracy funkcjonariuszy referatu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu IV Policji w Białymstoku udało się zatrzymać podejrzanego o kradzież z włamaniem. Sprawa ma swój początek pod koniec grudnia ubiegłego roku. Jak ustalili mundurowi wówczas to 27-letni mieszkaniec Białegostoku najpierw wybił szybę znajdującą się w drzwiach jednego z zakładów mechanicznych na osiedlu Bema, po czym wszedł do środka i po przeszukaniu pomieszczeń ukradł dwa komputery diagnostyczne wraz z oprogramowaniem. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 12 tys. zł. Funkcjonariusze białostockiej „czwórki” ustalili, kto może być odpowiedzialny za to zdarzenie i w ubiegły czwartek zatrzymali 27-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem i teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony