Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uprawa konopi zlikwidowana, 21-latek zatrzymany

Data publikacji 21.06.2017

Suwalscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę środków odurzających. W pomieszczeniach użytkowanych przez mężczyznę mundurowi zabezpieczyli środki odurzające oraz krzaki konopi. Suwalczaninowi zostały postawione zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach pozyskali informację, że na jednej z posesji w Suwałkach mężczyzna może posiadać narkotyki oraz uprawiać konopie. W miniony piątek, w pomieszczeniach użytkowanych przez mężczyznę mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad 13 gramów marihuany, 21 gramów amfetaminy i 30 gramów nieustalonej substancji. Na terenie posesji policjanci ujawnili również plantację konopi. Właścicielem 19 krzaków konopi oraz substancji odurzających okazał się 21-letni suwalczanin.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi. Wczoraj 21-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony