Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czas na historię Marcina

Data publikacji 15.01.2018

Na antenie Polskiego Radia Białystok emitowane są trzy spośród czterech policyjnych spotów z serii „Kaśka, Gośka, Rafał i Marcin oraz cztery historie o nich”. Poza radiem, opowieści można też usłyszeć w sieci m.in. na facebooku oraz twitterze Podlaska Policja. Dziś zamieszczamy ostatnią historię - Marcina, który na co dzień lubi "majsterkować".

Na antenie Polskiego Radia Białystok emitowane są trzy spośród czterech policyjnych spotów z serii „Kaśka, Gośka, Rafał i Marcin oraz cztery historie o nich”. Poza radiem, opowieści można też usłyszeć w sieci. Dziś zamieszczamy ostatnią historię - Marcina, który na co dzień lubi ”majsterkować”. Jest to już ostatnia opowieść, tym razem policjanta z Komisariatu Policji I w Białymstoku. Cóż, zapraszamy do odszukania jego głosu na antenie radiowej bądź po prostu kliknięcia na nagranie poniżej. Może znacie go prywatnie, a może służbowo? Do niedawna był jeszcze dzielnicowym na osiedlu Tysiąclecia.  

Reasumując, posłuchaj spot Marcina i poznaj jego historię .

Zapraszamy.

Film Spot Marcina

Wczytywanie pliku Odtwarzacz wideo.
Aktualny czas 0:00
Czas trwania -:-
Załadowany: 0%
Typ strumienia NA ŻYWO
Pozostały czas -:-
 
1x
    • Rozdziały
    • Opisy wyłączone, zaznaczone
    • Napisy wyłączone, zaznaczone

      Pobierz plik Spot Marcina (format mp4 - rozmiar 2.23 MB)

      Powrót na górę strony