Po raz drugi ruszyła akcja „SpoKREWnieni służbą” - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Po raz drugi ruszyła akcja „SpoKREWnieni służbą”

Data publikacji 01.03.2018

Po raz drugi ruszyła akcja „SpoKREWnieni służbą”. Jej głównym celem jest pomoc chorym i poszkodowanym w wypadkach drogowych oraz hołd Żołnierzom Wyklętym. Do zbiórki krwi ponownie włączyli się policjanci i pracownicy podlaskiej Policji.

Dziś ruszyła II edycja akcji „SpoKREWnieni służbą”, która została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Obrony Narodowej. Jej głównym celem jest pomoc chorym i poszkodowanym w wypadkach drogowych oraz hołd Żołnierzom Wyklętym. Oczywiście do zbiórki krwi włączyli się policjanci i pracownicy podlaskiej Policji. Jako pierwszy krew oddał Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz.

W ramach inauguracji tegorocznych "spoKREWnionych służbą", w krwiobusie pod Podlaskim Urzędem Wojewódzkim w Białymstoku, 23 osoby oddały ponad 10 litrów krwi.

Krew będzie można oddawać przez cały marzec m.in. w mobilnych krwiobusach, czy też w wybranych punktach krwiodawstwa (szczegóły w załączniku poniżej).

 

Pliki do pobrania

  • 13.85 KB