KONKURS Z OKAZJI 100. ROCZNICY POWOŁANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KONKURS Z OKAZJI 100. ROCZNICY POWOŁANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ

Data publikacji 28.02.2019

Biuro Komunikacji Społecznej KGP wspólnie z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP oraz Gabinetem Komendanta Głównego Policji organizuje Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”, w których udział wezmą wyłonieni na etapach wojewódzkich finaliści. Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej Policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej przez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym.

Konkurs składa się z dwóch etapów: na poziomie wojewódzkim – eliminacji, organizatorem których jest Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku (w przypadku garnizonu podlaskiego) oraz na poziomie ogólnopolskim – finału gdzie „Organizatorem Ogólnopolskim” jest Komenda Główna Policji. Uczestnikiem konkursu mogą być: policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji, uczniowie klas mundurowych, członkowie stowarzyszeń związanych z Policją, kółka zainteresowań prowadzone przez policjantów lub pracowników Policji, kółka zainteresowań, których członkami są policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji.

 

 

OGŁOSZENIE KONKURSOWE

 

 1. Organizatorem wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji’ jest Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku.
 2. Zgłoszenie konkursowe oraz prace przyjmowane są do dnia 2 kwietnia 2019r.:
 3. osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 65, 15-950 Białystok od poniedziałku do piątku w godz. 730 - 1530;
 4. pocztą elektroniczną na adres: naczelnik.wks.kwp@bk.policja.gov.pl podając w temacie „konkurs na 100 lecie Policji”;
 5. przesyłką pocztową na adres: Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 65, 15-950 Białystok, z dopiskiem „konkurs na 100 lecie Policji”.
 6. Wyniki konkursu eliminacji wojewódzkich konkursu opublikowane zostaną na stronie www.podlaska.policja.gov.pl do 17 kwietnia 2019 roku.
 7. Nagrodą główną dla zwycięzcy eliminacji w każdej kategorii konkursowej jest uzyskanie kwalifikacji do finału

 

Szczegóły dotyczące zasad i warunków konkursu scenicznego, literackiego, audiowizualnego oraz plastycznego są ujęte w Regulaminie konkursu, który znajduje się w załączniku poniżej.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w zmaganiach konkursowych.

 

Pliki do pobrania

 • 415.17 KB
 • 251.46 KB
 • 364.89 KB
 • 196.6 KB