Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

SPEED – NIEBEZPIECZNA PRĘDKOŚĆ

Data publikacji 19.12.2019

Jeżeli ktoś jeździ zgodnie z przepisami, to nie martwi się o to, czy napotka na swojej trasie policjantów z grupy SPEED. Z jaką jeździsz prędkością? Pamiętaj, masz ogromny wpływ na bezpieczeństwo swoje i innych na drodze!

Policjanci z grupy SPEED, którzy dbają o bezpieczeństwo na drodze, zauważyli na Ciołkowskiego volvo, którego kierowca jechał dużo szybciej niż pozostali uczestnicy ruchu. Wykonany pomiar prędkości wskazał, że kierowca jedzie 103 km/h, gdzie na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 kilometrów. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem. Na jego konto trafiło również 10 punktów karnych.

Kolejny raz podlascy policjanci apelują o rozsądek na drodze. Również jutro będą z Wami. Już od samego rana prowadzone będą w całym województwie działania kontrolno-prewencyjne PRĘDKOŚĆ. Od zmotoryzowanych uczestników ruchu funkcjonariusze egzekwować będą przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości. Będą też zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Przypominamy, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

W tym roku na podlaskich drogach zginęły 104 osoby, w tym 26 pieszych. 597 osób zostało rannych.

TO NIE JEST TYLKO STATYSTYKA. TO ŻYCIE. MIEJ NA NIE WPŁYW.

Powrót na górę strony