Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

DZIEŃ KANDYDATA – DOWIEDZ SIĘ, JAK WYGLĄDA SŁUŻBA I REKRUTACJA DO POLICJI

Sekcja Doboru i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr, Szkolenia i Obsługi Prawnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku organizuje cykliczne spotkania pod nazwą „ Dzień Kandydata”. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji.

W dniach 7 i 21 marca 2020 roku od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy na spotkanie, na którym zostanie przekazana wiedza dotycząca służby w Policji, informacje dotyczące procesu rekrutacji. Policyjny instruktor przekaże cenne rady, jak pokonać tor sprawności fizycznej.

Spotkania odbędą się w policyjnych obiektach szkoleniowych, znajdujących się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku ulicy 42 Pułku Piechoty 44 w Białymstoku.

Z uwagi na konieczność wprowadzenia jednocześnie wszystkich osób na teren jednostki, prosimy o punktualne przybycie o godz. 9:45. Osoby chętne do sprawdzenia swoich możliwości na torze sprawności fizycznej, powinny wziąć ze sobą strój i obuwie sportowe.

Szczegółowych informacji udzielą pracownicy Sekcji Doboru i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Białymstoku pod numerem telefonu : 85 670 22 54, 85 670 36 04, 85 670 28 68.