Kolejny laureat akcji #zostańwdomu z Dobromisiem - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny laureat akcji #zostańwdomu z Dobromisiem

Data publikacji 13.05.2020

Na początku tygodnia wyłoniony został drugi laureat akcji informacyjno-edukacyjnej #zostańwdomu z Dobromisiem. Najlepszą z najlepszych okazała się Maja, uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Białymstoku. Dziś odwiedził ją osobiście Dobromiś w towarzystwie dzielnicowej z Komisariatu Policji III w Białymstoku przekazując dziewczynce liczne gratulacje oraz upominki.

W tym tygodniu poznaliśmy kolejną laureatkę akcji #zostańwdomu z Dobromisiem. Tym razem zwycięską pracę nadesłała Maja, która jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 7 w Białymstoku. Dziś upominki osobiście wręczył jej Dobromiś, a dzielnicowa z Komisariatu Policji III w Białymstoku pogratulowała jej zaangażowania oraz talentu. Na stronie internetowej podlaskiej Policji, w zakładce #zostańwdomu z Dobromisiem zamieszone zostały najciekawsze prace innych uczestników.

Inicjatywa #zostańwdomu z Dobromisiem skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat. Z myślą o nich, co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zamieszczana jest bajka edukacyjna. Każdorazowo dotyczy innego aspektu bezpieczeństwa. W ten sposób dzieci utrwalą wiedzę nt. zagrożeń wynikających z nieostrożnego zachowania się w domu, w lesie, nad wodą czy w kontakcie z nieznajomym. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest wykonanie pracy plastycznej, plakatu, gry planszowej, komiksu, kolażu itp., sfotografowanie jej, a następnie przesłanie zdjęcia na adres email: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl.

 

  • policjantki wraz z Dobromisiem w trakcie przekazania upominków
  • policjantki wraz z Dobromisiem w trakcie przekazania upominków
  • policjantki wraz z Dobromisiem w trakcie przekazania upominków

Opis filmu: filmik przedstawiający przekazanie przez Dobromisia upominków laureatce konkursu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 34.68 MB)