Dobromiś z wizytą w Brańsku - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Dobromiś z wizytą w Brańsku

Data publikacji 27.05.2020

Znamy kolejnego laureata akcji informacyjno-edukacyjnej #zostańwdomu z Dobromisiem. Tym razem zwycięską pracę wykonał Piotrek, który jest uczniem Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku. Autor pracy otrzymał od Dobromisia i swojego dzielnicowego gratulacje oraz atrakcyjne nagrody.

W minionym tygodniu, uczestnicy akcji #zostańwdomu z Dobromisiem nadesłali do nas wiele fantastycznych prac. Najlepszą z najlepszych prac wykonał Piotrek, który jest uczniem Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku.   Dziś zwycięzcę osobiście odwiedził miś Dobromiś, który przekazał laureatowi gratulacje oraz atrakcyjne nagrody. Natomiast dzielnicowy z Posterunku Policji w Brańsku pogratulował Piotrkowi zaangażowania i zdolności.

Liczymy, że także w tym tygodniu najmłodsi wykażą się zangażowaniem. Przypominamy, że akcja #zostańwdomu z Dobromisiem skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat. Z myślą o nich, co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zamieszczana jest bajka edukacyjna. Każdorazowo dotyczy innego aspektu bezpieczeństwa. Warunkiem uczestnictwa w inicjatywie jest wykonanie pracy plastycznej, sfotografowanie jej, a następnie przesłanie zdjęcia na adres email: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl.

Ładowanie odtwarzacza...