Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowca saaba w kamerze Speedu

Data publikacji 22.06.2020

Policjanci z "drogówki" wchodzący w skład podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej saaba. Jadący nim mężczyzna wyprzedzał na łuku drogi pojazdy i nie zastosowała się do znaku poziomego. 35-latek został ukarany mandatem karnym, a jego konto zasiliły punkty karne.

W pierwszą niedzielę czerwca, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, wchodzący w skład podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej saaba. Pojazd został nagrany przez kamerę nieoznakowanego radiowozu na krajowej ósemce w miejscowości Ostrówek, w gminie Suchowola. 35-letni kierowca wyprzedzał ciąg pojazdów i kontynuował ten manewr lekceważąc znak ostrzegawczy o łuku drogi. Ponadto, nie wrócił na prawy pas ruchu pomimo zmiany oznakowania na jezdni. Za swoje manewry mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 500 złotych, a jego konto zasiliło 6 punktów karnych.

Opis filmu: Na drodze DK8 widać jak jadą pojazdy. W pewnym momencie jeden z kierowców rozpoczyna manewr wyprzedzania pojazdu będącego przed nim. Kontynuuje ten manewr i wyprzedza kolejne pojazdy lekceważąc znak ostrzegawczy o łuku drogi. Ponadto, nie wrócił na prawy pas ruchu pomimo zmiany oznakowania na jezdni.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 36.89 MB)

Powrót na górę strony