Wyprzedzanie tirów na krajowej ósemce - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wyprzedzanie tirów na krajowej ósemce

Data publikacji 29.09.2020

Kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed zarejestrowała niebezpieczny manewr wyprzedzania kierowcy tira. 61 latek kierując mercedesem wyprzedzał inny pojazd nie stosując się do znaku zakazu B-26, P-4, zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniach i przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia.

Kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed zarejestrowała niebezpieczny manewr wyprzedzania kierowcy tira. Do zdarzenie doszło 19 września na krajowej ósemce między Korycinem a Suchowolą. 61 latek kierując mercedesem wyprzedzał inny pojazd nie stosując się do: znaku B-26 "zakaz wyprzedzania przez pojazdy ciężarowe", znaku P-4 "linia podwójna ciągła", zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniach i przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia. Za popełnione wykroczenia kierowca mercedesa otrzymał mandat w wysokości tysiąca złotych.

Opis filmu: Widok na drogę pośród drzew. Na drodze sznur jadących samochodów, po środku drogi linia podwójna ciągła. Samochód zjeżdża na lewy pas i rozpoczyna wyprzedzanie samochodów jadących przed nim. Na górze i na dole ekranu napisy.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 23.63 MB)

Pliki do pobrania

  • 30.95 KB
    Deskrypcja tekstowa filmu.