Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

BENTLEY W KAMERZE SPEEDU

Data publikacji 03.10.2020

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli bentleya, którego kierowca na skrzyżowaniu wyprzedzał ciąg pojazdów i złamał przy tym szereg przepisów drogowym. Kierującym okazał się obywatel Litwy, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze krajowej został ukarany mandatem karnym.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed, w drugiej połowie września, patrolowali krajową ósemkę między Białymstokiem a Augustowem. Około 16.40 mundurowi zatrzymali do kontroli bentleya, którego kierowca zlekceważył przepisy ruchu drogowego. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała, jak mężczyzna w miejscowości Popiołówka w powiecie sokólskim zlekceważył linię podwójnie ciągłą i na skrzyżowaniu wyprzedzał ciąg pojazdów. Mężczyzna kontynuował ten manewr dojeżdzając aż do wierzchołka wzniesienia. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się obywatel Litwy, który za swój manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i kierowanie się rozsądkiem oraz wyobraźnią w drodze do celu!

 

Opis filmu: Widok na drogę pośród drzew.Na drodze sznur jadących samochodów, po środku drogi linia ciągła.Samochód zjeżdża na lewy pas i rozpoczyna wyprzedzanie samochodów jadących przed nim.Na górze i na dole ekranu napisy

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 23.93 MB)

Pliki do pobrania

  • 27.53 KB
    Deskrypcja tekstowa do filmu
Powrót na górę strony