Aktualności

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu w kamerze Speedu

Data publikacji 25.09.2021

Tym razem kierowca audi wpadł w „oko” kamery radiowozu policjantów ze Speedu. Na nagraniu widać jak wyprzedza on ciąg samochodów lekceważąc przy tym znak ostrzegający przed skrzyżowaniem dróg. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedział 45-latek, którego policjanci ukarali mandatem karnym.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed codziennie patrolują niebezpieczne odcinki krajowych dróg i eliminują z nich kierowców, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników. I właśnie kamera ich nieoznakowanego radiowozu zarejestrowała niebezpieczny manewr kierowcy audi. Na nagraniu widać jak lekceważy on znak ostrzegający przed skrzyżowaniem dróg i zaczyna wyprzedzać ciąg pojazdów. Do tego zdarzenia doszło na krajowej "ósemce" w rejonie miejscowości Rybniki w gminie Wasilków. Okazało się, że za kierownicą audi siedział 45-latek, którego policjanci ukarali mandatem karnym, a jego konto zasiliły punkty karne.

Każdy kierowca powinien pamiętaj, że na drodze nie jest sam. Brawurową jazdą stwarza zagrożeni nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu. Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 24.04 MB)

Pliki do pobrania

  • 12.77 KB
    Deskrypcja tekstowa.
Powrót na górę strony