Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ ODSZEDŁ ASPIRANT SZTABOWY MARCIN SUDNIKOWSKI

Data publikacji 06.02.2024

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 4 lutego zmarł nasz Kolega i Przyjaciel aspirant sztabowy Marcin Sudnikowski. Miał 50 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Marcin rozpoczął służbę w Policji w 1998 roku. Przez większość czasu związany był z pionem prewencyjnym. Od 2017 roku pełnił służbę w Wydziale Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach.
Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega, na którego zawsze można było liczyć. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas.
Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze.
Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.
Cześć Jego pamięci!

Powrót na górę strony