Aktualności

Challenge dla Dariusza

Data publikacji 15.05.2024

Podlascy policjanci wspólnie z przedstawicielami Stowarzyszenia Emerytowanych Policjantów Ruchu Drogowego nominowali mundurowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz SEPERD w Poznaniu do udziału w wyzwaniu. Cel jest jeden, ratowanie zdrowia emerytowanego funkcjonariusza sierż. szt. Dariusza Nesterowicza.

Sierż. szt. Dariusz Nesterowicz — emerytowany funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku choruje na stwardnienie rozsiane oraz inne choroby współistniejące. W styczniu doznał rozległego udaru mózgu i zapadł na sepsę. Mimo, że lekarzom udało się uratować życie Darka, potrzebuje on teraz kosztownej i długiej rehabilitacji oraz wsparcia, aby wrócić do zdrowia. 

Koleżanki i Koledzy z podlaskiej policji wzięli udział w wyzwaniu - biegu na kilometr. Do kolejnego challenge'u nominowali mundurowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz przedstawicieli SEPERD w Poznaniu.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z podjętego wyzwania, które na rzecz sierż. szt. Dariusza Nesterowicza, wykonano w malowniczej scenerii ogrodów Pałacu Branickich w Białymstoku. 

Darek to dla Ciebie! Wracaj do zdrowia!

Wesprzyj leczenie Darka

Powrót na górę strony