Tragiczny wypadek na krajowej „ósemce” - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na krajowej „ósemce”

Data publikacji 08.05.2015

Dwóch policjantów nie żyje, a trzy osoby trafiły do szpitala – to skutek wypadku, do jakiego doszło w nocy na drodze krajowej nr 8. Teraz przyczyny tragicznego zdarzenia i jego szczegółowe okoliczności, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają zambrowscy policjanci.

Minionej nocy, tuż po godzinie 22.30, policjanci z Zambrowa poinformowani zostali o tragicznym w skutkach zdarzeniu drogowym z udziałem nieoznakowanego policyjnego radiowozu. Wypadek miał miejsce na krajowej „ósemce”, na odcinku między Mężeninem i Zambrowem. Skierowani natychmiast na miejsce mundurowi wstępnie ustalili, że doszło tam do zderzenia jadącego w kierunku Białegostoku radiowozu, którym poruszali się funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką. W wyniku wypadku dwaj policjanci w wieku 38 i 35 lat – kierujący i pasażer zginęli na miejscu, a trzeci z nich i podróżująca z nimi osoba oraz 56-letni kierowca ciężarowego mercedesa trafili do szpitala. Jak doszło do zdarzenia i jakie były jego dokładne okoliczności, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zambrowie, ustalają teraz zambrowscy mundurowi.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl