Debaty społeczne na terenie powiatu białostockiego - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Debaty społeczne na terenie powiatu białostockiego

Data publikacji 03.02.2016

Wczoraj, w powiecie białostockim odbyły się dwa pierwsze spotkania z cyklu konsultacji społecznych. Celem debat jest stworzenie „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego” dla województwa podlaskiego. Komisariat Policji IV w Białymstoku o godzinie 12.00 zorganizował debatę w Klubie XVIII Pułku Rozpoznawczego przy ul. Kawaleryjskiej w Białymstoku. Z kolei Komisariat Policji II przeprowadził debatę o godzinie 15.00 w budynku Komunalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. KEN-a w Białymstoku.

Wczoraj na terenie powiatu białostockiego odbyły się dwa spotkania w ramach debat funkcjonariuszy Policji z lokalną społecznością. O godzinie 12.00 odbyła się debata w Klubie XVIII Pułku Rozpoznawczego przy ul. Kawaleryjskiej w Białymstoku, natomiast o 15.00 miało miejsce spotkanie w budynku Komunalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Podczas spotkań Zastępcy Komendantów Komisariatów Policji II i IV w Białymstoku przedstawili prezentację na temat przestępstw i miejsc zagrożonych w naszym województwie. Scharakteryzowali również przestępczość, jaka występuje na osiedlach przyległych terytorialnie do danego komisariatu. Mieszkańcy czynnie włączyli się do debaty mówiąc o problemach, a także oczekiwaniach jakie mają wobec Policji. Między innymi społeczność lokalna wysunęła postulat odnośnie założenia monitoringu i poprawy oświetlenia w rejonie parkingów przy bazarze miejskim na Kawaleryjskiej. Podczas wczorajszej debaty policjanci otrzymali od mieszkańców szereg cennych informacji i wskazówek, których uwzględnienie z pewnością poprawi bezpieczeństwo w mieście Białystok. Spotkania tego typu organizowane będą przez cały bieżący miesiąc.

źródło –KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl