Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani opiekowali się synem

Data publikacji 22.06.2016

Białostoccy policjanci interweniowali wobec kolejnych już pijanych rodziców. Badanie alkomatem wykazało, że matka miała ponad 1,5 promila, a ojciec blisko 3. W takim stanie opiekowali się 8-letnim synem. Teraz ich nieodpowiedzialnym postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj, około południa, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku został powiadomiony o pijanych rodzicach opiekujących się dzieckiem. Pod wskazany adres natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi po wejściu do mieszkania zastali kompletnie pijaną parę. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna mieli problemy z poruszaniem się. Badanie alkomatem wykazało, że matka miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast ojciec blisko 3 promile. W takim stanie opiekowali się swoim 8-letnim synem. Chłopiec trafił pod opiekę jednej z białostockich placówek opiekuńczo – wychowawczych, a skrajnie nieodpowiedzialni rodzice za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony