Areszt za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków

Data publikacji 28.09.2016

Wobec zatrzymanego przez policjantów 25–letniego mężczyzny, przy którym funkcjonariusze znaleźli 8 kilogramów amfetaminy Sąd Rejonowy w Sokółce na wniosek Prokuratora Rejonowego w Sokółce zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Wczoraj w godzinach popołudniowych sokólscy kryminalni doprowadzili do Sądu Rejonowego w Sokółce mężczyznę, przy którym ujawniono 8 kilogramów amfetaminy. Po przesłuchaniu 25-latka w charakterze podejrzanego i przedstawieniu mu zarzutu uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających Prokurator Rejonowy w Sokółce złożył wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie. Sąd Rejonowy w Sokółce przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego w Sokółce i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12, (więcej o sprawie...).

źródło – oficer prasowy KPP w Sokółce

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl