Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Akcja „SpoKREWnieni służbą” na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku

Data publikacji 23.03.2017

W ramach ministerialnej akcji „SpoKREWnieni służbą” w Oddziale Prewencji Policji w Białymstoku przeprowadzona została zbiórka krwi, w której udział wzięli policjanci oraz pracownicy Policji na co dzień pracujący w tej jednostce.

Dzisiaj od godz. 9.00 do 13.00 w sali na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku trwała zbiórka krwi w ramach akcji, pod patronatem szefa MSWiA Pana Mariusza Błaszczaka pod nazwą - „SpoKREWnieni służbą”. Policjanci i pracownicy Policji odpowiedzieli czynnie na apel Pana Ministra i oddawali krew, by w ten sposób z jednej strony oddać hołd Żołnierzom Wyklętym, z drugiej - pomóc chorym i ofiarom wypadków drogowych. Jedną z pierwszych osób, które podzieliły się życiodajnym płynem był Zastępca Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku Pan młodszy inspektor Łukasz Babińczuk. W sumie w dzisiejszej akcji udział wzięło 27 osób, zebrano ponad 12 litrów krwi.

Grupa ponad 300 osób, policjantów i pracowników garnizonu podlaskiego Policji, systematycznie honorowo oddaje to, co najcenniejsze – własną krew - dla osób będących w potrzebie. 

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl