Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji z okazji Święta Policji

Data publikacji 24.07.2017

Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz w imieniu własnym oraz kierownictwa składa serdeczne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom oraz pracownikom Policji z okazji Święta Policji.

Szanowni Państwo!

W tym szczególnym dniu, pragnę Wam podziękować za trud i poświęcenie w codziennej służbie na rzecz drugiego człowieka. Bycie Policjantem to nie tylko powód do dumy, ale także ogromna odpowiedzialność. Zawsze stajecie w obronie najważniejszych wartości, często z narażeniem własnego zdrowia i życia. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w zapobieganie oraz zwalczanie przestępczości nasza formacja cieszy się dzisiaj tak dużym zaufaniem wśród obywateli, a mieszkańcy czują się bezpiecznie.

Za to wszystko dzisiaj Wam dziękuję!

Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym, odznaczonym i awansowanym. To najlepszy dowód na to, jak dobrze wypełniacie swoje obowiązki.

Życzę Wam dalszych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w codziennej walce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego województwa, a także poczucia satysfakcji i zadowolenia z wykonywanych zadań służbowych. Słowa uznania kieruję również do Waszych Rodzin dziękując im za wsparcie i wyrozumiałość w trudnych dla Was chwilach.

Raz jeszcze gratuluję determinacji i niezbędnej wrażliwości w realizacji podstawowej misji, jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi.