DZIEŃ OTWARTY W SIEMIATYCKIEJ KOMENDZIE POLICJI - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

DZIEŃ OTWARTY W SIEMIATYCKIEJ KOMENDZIE POLICJI

Data publikacji 09.04.2018

Komendę Powiatową Policji w Siemiatyczach odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Ostrożanach. W ramach spotkania promowano służbę w Policji oraz bezpieczne zachowania młodzieży.

Komendę Powiatową Policji w Siemiatyczach odwiedzili dziś uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Ostrożanach. W ramach dnia otwartego, około 30 młodych ludzi mogło zapoznać się z pracą policjantów różnych wydziałów, m.in. kryminalnego, ruchu drogowego czy też prewencji. Podczas spotkania szczegółowo omówione zostały procedury doboru do służby w Policji. Spotkanie było też świetną okazją do tego aby mundurowi podzielili się z młodymi ludźmi swoimi doświadczeniami zawodowymi. Zainteresowani mogli również zobaczyć z bliska sprzęt będący na wyposażeniu Policji, a także skorzystać z symulatora zderzeń. W ramach wojewódzkiego programu profilaktycznego „Mam wybór … wybieram rozsądek” mundurowi omówili również zagadnienia związane z przeciwdziałaniem różnego rodzaju uzależnieniom.

Więcej informacji dotyczących doboru do służby znajdziesz klikając w link:
http://www.podlaska.policja.gov.pl/pod/rekrutacja/ogloszenia-informacje

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.siemiatycze.policja.gov.pl