PODPISANIE LISTU INTENCYJNEGO - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODPISANIE LISTU INTENCYJNEGO

Data publikacji 21.03.2019

Dziś w Gabinecie Dyrektora WORD w Białymstoku odbyło się uroczyste podpisanie Listu Intencyjnego o wzajemnej współpracy, pod kątem realizacji działań o charakterze profilaktyczno-edukacyjno-informacyjnym, na rzecz kształtowania bezpiecznych postaw i zachowań.

Dziś w Gabinecie Dyrektora WORD w Białymstoku odbyło się uroczyste podpisanie Listu Intencyjnego o wzajemnej współpracy pod kątem realizacji interdyscyplinarnych działań o charakterze profilaktyczno-edukacyjno-informacyjnym, na rzecz kształtowania bezpiecznych postaw i zachowań. Dokument został podpisany pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku, Uniwersytetem w Białymstoku Wydziałem Pedagogiki i Psychologii, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białymstoku, Liceum Plastycznym im. Artura Grottgera w Supraślu, Grupą Ratowniczą "Nadzieja" w Białymstoku i Ośrodkiem Telewizji Białystok.

Po podpisaniu Listu Intencyjnego, odbyła się oficjalna prezentacja autorskiego spotu profilaktycznego związanego z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, którego autorką jest tegoroczna maturzystka Liceum Plastycznego im. Artura Grottgera w Supraślu.

Ładowanie odtwarzacza...