Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięzcy wojewódzkich eliminacji do ,,VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy”

Data publikacji 07.05.2019

Dziś, dziesięć policyjnych drużyn reprezentujących poszczególne komendy miejskie i powiatowe garnizonu podlaskiego oraz Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, wzięło udział w wojewódzkich eliminacjach do VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Znamy już zwycięzców.

Dzisiaj dziesięć policyjnych drużyn, reprezentujących poszczególne komendy miejskie i powiatowe garnizonu podlaskiego oraz Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, wzięło udział w wojewódzkich eliminacjach do VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Wszyscy uczestnicy zawodów posiadają aktualne uprawnienia kwalifikowanej pierwszej pomocy. Tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych, eliminację przygotowała Sekcja Doboru i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr, Szkolenia i Obsługi Prawnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Rywalizacja rozpoczęła się sprawdzianem wiedzy teoretycznej. Policjanci musieli udzielić odpowiedzi na 30 pytań testowych.                       

Drygi etap zmagań polegał na sprawdzeniu umiejętności praktycznych udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej.

 

Oto zwycięzcy eliminacji do ,,VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy:

I miejsce - sierż. szt. Maciej Dziemian, st. post. Łukasz Godlewski  z OPP w Białymstoku

II miejsce - st. asp. Sebastian Kamieński, sierż. Rafał Hoff KPP w Hajnówce

III miejsce - mł. asp. Ewa Niemyjska, sierż. szt. Michał Michalski z KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Zwycięzcom oraz uczestnikom eliminacji raz jeszcze gratulujemy.

 

  • Zdjęcie w kolorze. Otwarcie wojewódzkich eliminacji do ,,VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy”. Otwarcia dokonuje podinspektor Paweł Maciejuk.
  • Zdjęcie w kolorze. Policjanci rozwiązują test wiedzy.
  • Zdjęcie w kolorze. Policjanci przystąpili do drugiego etapu eliminacji - umiejętność praktyczna udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej.
  • Policjanci którzy zajęli I miejsce.
  • Policjanci którzy zajęli II miejsce.
  • Zdjęcie w kolorze. Policjanci, którzy zajęli III miejsce.